Září 2013

Affs?

22. září 2013 v 14:08 | Verrr |  about blog †


So welcome... O.o))*

22. září 2013 v 12:48 | Verrr |  about blog †
Ahojky. :D
Protože nevím, jak začít, asi to bude divný. O.o
Sou, jdem na to. Jmenuju se Veronika (nenávidím, když mi někdo říká Verčo.. to je jako 'véčo' nebo 'sváčo' ... ano, myslím hlavně na jídlo), je mi čerstvě čtrnáct let a chodím do osmé třídy (nepropadla jsem, měla jsem odklad). Místo do osmičky jsem měla přestoupit na gympl (ale rozmyslela jsem si to :P), z čehož vyplývá, že zas tak blbá nejsem, nicméně ve všedním životě jsem naprosto nepoužitelná - klopýtnu na rovině o vlastní nohy, bouchnu se do hlavy, když se směju a rozbiju si hubu, kdykoliv se pokusím o běh.
Ve škole nejvíc nenávidím matiku, to je nepotřebný zlo, co se vždycky všude přisere, když se to nejmíň hodí (třeba po fyzice :D). Naopak mám ráda jazyky, fráninu zvládám docela dobře (až na to francouzský R... :S) a anglina mě baví moc. :)
Povahově? Ou.. :D Jsem horká hlava, často mě naštve sebemenší kravinka. Potom se ale rychle ze stavu 'jsem velkej king' dostanu do stavu 'podej mi kapesník' a najednou se už nehádám, ale bečím, i když bečet nechci a trapas jako hrom (originální přirovnání, že?) je na světě.
Když mě tedy zlobí software, dost si to odnese hardware; třeba se mi povedlo rozřískat starej ntb, ha, ha.

Bez čeho bych se neobešla:
....bez kamarádů, rodiny, psa (jokšílek :3), anime (konkrétněji Naruta), postavy z Naruta, a to té nejhlubší - Sasukeho, haterů Sasukeho, protože mají vždy strašně inteligentní argumenty, haterů anime, protože nad jejich tvrzením 'Anime je pro malý děti' se dá skvěle zasmát (obzvlášť, když ještě přidají špatnou výslovnost slova anime), yaoi povídek, žehličky na vlasy, hudby, smíchu, spánku, ostrýho jídla, kontaktních čoček (ok, bez těch bych se obešla, ale nic moc neviděla :D), notebooku a všech těch skvělých lidí, co mají na věci stejný názor jako já...

Bez čeho bych dokázala žít a ještě si zatancovala Gangnam Style, že to neexistuje:
...bez těláku (:X), politiků (:D), většiny sladkých jídel, Saku(r)vy z Naruta, překlepů, přeřeků, matiky, fyziky, chemie, růžový barvy, koní (a ty jsem přitom měla před nedávnem ještě docela ráda :C), brouků, pavouků, kreténů, magorů, idiotů, imbecilů, problémů, přecitlivosti, filmů, co jsou podle nějaký knížky a úplně ji zkazí, fetek, cigaret, kuřáků, protože smrdí (nic proti vám, kuřáci, toto není kritika, ale konstatování faktu :P), belieberek, či jak se nazvaly, co nesnesou jedno kritický slovo na Justýnka, diectionerky, bo jak si to říkají, co nesnesou kritikcý slovo na jednosměrky...

.... - na blogu se budou asi často nacházet překlepy - ...

... za každým velkým hrdinou stojí ještě větší příběh...