TAG: Mein Liebster Blog Award [1]

31. října 2013 v 19:32 | Verrr |  other †
Asi jste to už viděly na hodně blozích a asi jste už samy nominovaný byly. :D
Jde o to, že o sobě musím napsat 10 věcí, potom odpovědět na otázky, které osoba, co mě nominovala, vymyslela, já sama musím vymyslet 10 otázek a nominovat dalších 5 blogerek, kterým to musím následně oznámit. Zní to jednoduše, ale s mou neuvěřitelnou a lidstvem nepochopenou schopností všechno zkazit to pravděpodobně.. zkazim, no. :D
byla jsem nominována dvakrát, poprvé (teď), od Rai. a podruhé od AfroGirl, ale to s tou nominací dalších pěti blogerek a vymýšlením otázek dvakrát dělat nebudu, to samý platí těch 10 faktech o mně, takže u druhého článku budou vlastně jen odpovědi na otázky od AfroGirl. :) (Omg, to vypadá složitě, když to takhle napíšu :D)


Jaký máš názor na vztahy v 11ti letech? Máš s nimi nějaké zkušenosti?
Já sama s nimi zkušenosti nemám, můj zatím poslední kluk byl ve školce a tomu bych asi ani přítel jako neříkala. :D Ale dost holek v mým okolí si ve svých třinácti letech myslí, že jsou už dospělý, takže chlastaj, hulej, kouřej a samozřejmě nezapomínaj ani na kluky, s kterýma začaly ještě daleko dřív. Nicméně chápu, že když se maj dva rádi, tak proč se vztahu i třeba v těch jedenácti bránit, ale i tak mi to přijde brzy a 'lásku' bych mezi něma moc neviděla... spíš prostě to, že se maj rádi. :D Takže proti vztazích už v takhle nízkým věku nic nemám, pokud to teda není z 'frajeřiny' a krátce po rozchodu si jeden z nich (nejčastěji holčička) nezačne bědovat ve smutných statusech na fb, řezáním se a vykládáním všude možně, jak moc trpí. The end.

Bojíš se něčeho tak moc, že na to musíš v jednom kuse myslet? Čeho?
Bojím se spousty věcí, ale že bych na ně musela v jednom kuse myslet, to ne. Občas mi myšlenky zaběhnou ke smrti, ale to není nějak moc často a spíš než ze strachu to je ze zvědavosti. Jako jak umřu, kde umřu, jestli to bude bolet a hlavně co je... potom. :D

Kdyby sis na jeden den mohla vyměnit život s kýmkoliv (např. postava z filmu, knížky), kdo by to byl?
Byla by to Hazel z 'Hvězdy nám nepřály'. Úžasná knížka, u který by řval i kat. Sice neměla kdo ví jak skvělej život, ba naopak, dost trpěla, ale já obdivovala (a pořád obdivuju :)) její sílu, jak dokázala přijmout fakt, že umírá - a že neumírá jenom ona, ale i její (SPOILER!) přítel. Přesto na mě vždycky působila hrozně lidsky a křehce. A právě to je to, co mě tak fascinovalo - že byla svým způsobem stejná jako kdokoliv jinej, a i tak oplývala neuvěřitelnou silou a rozumem. A to bych jednou prostě chtěla taky zažít. :3 (A pokud si s ní na jeden ten den život nevyměním, asi to nezažiju. O.o)

Co si myslíš o sebepoškozování? Dokázala by sis někdy ublížit a máš s ním nějaké zkušenosti?
Tady se radši moc rozepisovat nebudu, protože by to na konec skončilo filozofickou úvahou, která by nikoho nezajímala, takže jen tak ve zkratce: jo, zkušenosti s tím mám a radši bych je neměla. Je to hloupost, jen to zblbne mozek a na chvíli odežene bolest, která se stejně vrátí ještě rychleji, než odešla. V 'záchvatu' mám prostě tendenci si ublížit, nejčastěji proto, jak se sebou leckdy nechávám zacházet ('Jsi hloupá, k ničemu, nic neumíš a jsi divná.' - *pomalu přikývne a na záchodech se rozbrečí*) - to si pak doma připomenu a mám na sebe vztek, podívám se do zrcadla a chci ho rozbít. Tolko k tomu. O.o

Kdyby jsi dostala možnost změnit jednu jakoukoliv věc, která normálně změnit nejde, co by to bylo?
Můj dementní charakter. Protože kdybych změnila ten, změnilo by se mi i postavení ve společnosti. :D Ale né, já musím být cíťa, co u všeho brečí a všude troubí, jak má v pí*i (to se rýmuje! :D) a přitom si hrozně bere každou prkotinu. Welcome to my life, cutie.

Co si myslíš o lovení zvířat? Souhlasíš s ním?
Tak na tohle opravdu nevím jak odpovědět, protože to moc neřeším. Ale vzhledem k tomu že lidi lovili zvířata už od dob, co dokázali vyrobit něco ostrýho, asi bych to tak nechala. Pokud se teda nejedná o lov ohrožených druhů zvířat.

Hrála si někdy pravidelně nějakou hru na pc nebo na kterékoliv herní konzoli? Pokud ano, kterou jsi hrávala nejradši?
Jako malá jsem na playstationu (nebo jak se to píše :D) hrála... Spyra? Spyro se to myslím jmenovalo. :D Byl to takovej fialovej dráček a já ho šíleně žrala. :D Kdybych věděla, kde teď mám konzoli a Spyra, bez zaváhání bych si šla zapařit. :D A když jsem byla už trochu starší, hrála jsem Simsky. Dvojku. Teď jak stárnu (:D), semtam si zahraju trojku. A rodiče mi už slíbili čtyřku!:DD

Jaké jsou podle tebe klady a zápory blogování?
Kladů je určitě víc než záporů.
Blog není povinnost, ale koníček. Takže blogerky s víceméně nízkou návštěvností nebo návštěvností v normě nemusí řešit, že by jim blog žral čas. Ty populárnější to mají už těšží, pokud o návštěvnost nechtěj přijít (tam já nepatřím :D). Na blogu se můžu vypsat, podělit o svoje myšlenky... a potkat fajn lidi se stejnejma názorama na postavičky z Naruta! :D Já sama se moc se zápornýma stranama blogování nesetkala. Sice mě občas trochu mrzelo, když si u mě někdo objednal design, ale neobtěžoval se ho nastavit (a to ho přitom vychválil do nebe) nebo si někdo vzal část z nějakýho mýho free dessu, ale to už je pryč a ty ehm... dívky taky. :)

Která knížka, kteoru si kdy četla byla podle tebe ta nejlepší a která naopak ta nejhorší? Proč?
Nejlepší byla rozhodně 'Hvězdy nám nepřály'. Silnej příběh & krásnej styl psaní. :) A nejhorší byla asi... to vážně nevím. Asi určitě nějaká povinná četba, co jsem musela číst a vůbec se mi do toho nechtělo. -_-

Sleduješ anime? Pokud ano, jaké? Jaký máš na anime názor?
MILUJU ANIME! Momentálně sleduju jenom Naruta (Shippuuden), až skončí (proč to sakra přivolávám... jenom na to pomyslím a už se mi do očí hrnou slzy... :')), mrknu na Shiki, což je horor. :D Viděla jsem Death Note (a měla pořád jen otevřenou hubu... úžasnej děj, krásně namalovaný (sexy boys :3 :D), epickej konec) a Boku no pico (a to je yaoi... takže kluk, kluk & sex... yaoi já ráda O:) ...ale tohle bylo nechutný a bez zápletky, lituju těch 60 minut života a chci je zpátky) a jako malá jsem koukala na Pokémony a Digimony (doteď si pamatuju, jak jsem brečela, když umřel ten zelenej červíček... jmenoval se tuším Wormon? Nebo nějak tak..). (Teď jsem zase brečela, když jsem se koukla na to video :D)
Jednou mi jeden kluk na táboře, kterýmu jsem se tak trochu asi líbila.. O.o ... řekl, že bych byla dokonalá, kdybych nekoukala na ty svoje japonský sračky. Krve by se do mě nedořezal nikdo a upír by si odešel s prázdnou. V ten moment se mi rozbušilo srdce jako bych uběhla kilák a hezky mu vytmavila, že on by byl dokonalej, kdyby si něco udělal s tou pizzou na ksichtu, nechal si vytrhat křivý zuby (takže by skončil bez zubů), poprvý za život si umyl háro a konečně zhubnul aspoň dvacet kilo. Hej, nevím, proč se se mnou pak už nebavil. :DD (I když s debilem, co nazve anime sračkou, bych se stejně bavit nechtěla... hih, radši sůl v očích)
Nesnáším, když někdo poví, že je anime pohádka. Někdo říká, že to moc dramatizuju. Ok, přiznávám, jsem hysterická, ale i kdybych byla ten nejklidnější člověk na Zemi, řešila bych to pořád stejně. Protože 85% anime má hloubku. A pohádky hloubku fakt nemaj. Nebo mi chce snad někdo říct, že animovaný seriál, kde se šu*á jako v pornu (áno, to je těch zbylých 15% :D) nebo se v něm rodiče obětují pro svoje dítě, je pohádka? ;)

No žasnu jak jsem se tu rozepsala. :D :D
Teď těch deset faktů o mně. :D
• už nemám náladu nějaký fakty vymýšlet, protože vím, že víc než 3/4 lidí tenhle článek zavře hned potom, co ho otevře, a ti zbylí přestanou číst už tak po třetí odpovědi a sem se stejně nikdo nedostane O.o
• mám malou nohu (38)
• nosim kontaktní čočky
• tohle píšu už hrozně dlouho :D
• právě si moje mamka povídá s mým psem :D
• vyšel novej Naruto a já se už nemůžu dočkat, až se na něj půjdu kouknout :D
• píšu sedmej fakt :D
• nechápu pipky, co každej den sdílej ask na fb a píšou k tomu 'zeptej se', 'odpovídám upřímně', 'nůůůůdááá'.. O.o
• vlastně nechápu celej smysl asku
• je mi 14 :D
• začínám vymýšlet otázky :D

1. Jakým jedním slovem bys popsala svou rodinu a proč?
2. Věříš v nadpřirozeno? Pokud ano, v co přesně?
3. Jaký máš vztah ke škole? Myslíš, že je vzdělání důležité?
4. Co sis myslela o konci světa, který 'měl' být v roce 2012?
5. Kdybys měla na stupnici od 1 do 10 vyznačit, jak moc rychle se naštveš, jaké bys zvolila číslo?
6. Jaká byla zatím ta nejšílenější věc, co jsi udělala? Lituješ toho?
7. Tvůj názor na holky, které jsou těhotné v patnácti letech?
8. Kolik času ráno trávíš v koupelně?
9. Jsi spokojená s výběrem prezidenta ČR?
10. Kdybys byla den neviditelná, co by jsi udělala?

A nominuju:
(omlouvám se, pokud jsem někomu zaměnila link na blog nebo něco provedla s přezdívkou :D)
(nominovala jsem čistě náhodně, snad to nikomu nevadí :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (734)
Zobrazit starší komentáře

701 viagra_cheap | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 3:23 | Reagovat

Outstanding post, you have pointed out some fantastic points, I as well think this is a very great website.

702 generic_cialis | E-mail | Web | 1. září 2018 v 13:56 | Reagovat

I am not sure where you are getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for fantastic information I was looking for this info for my mission.

703 ErnestArogy | E-mail | 2. září 2018 v 22:33 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

704 fast | E-mail | Web | 3. září 2018 v 8:44 | Reagovat

Thank you for every other informative blog. The place else may just I get that type of info written in such a perfect means? I've a project that I'm just now working on, and I have been at the glance out for such information.

705 rhondass1 | E-mail | Web | 3. září 2018 v 21:28 | Reagovat

New lodgings after for throw:
http://margo.go.telrock.net

706 cheap_viagra | E-mail | Web | 6. září 2018 v 6:01 | Reagovat

The data are part of an autumn of just about 16 targets in Lib Dem provide because of the 2010 commander selection, before Huhne scooped 46.5 with all the electionHermes kelly felix bags didn can far in order to move benefit

707 Rogernax | Web | 7. září 2018 v 9:54 | Reagovat

Hello friends. My name is John. I like to travel. Travelling is my hobby. Most of all I prefer to travel by air. It's more comfortable, more convenient and far quicker than other methods. On the previous month, I traveled in Paris. Cruise premises more interesting impressions for a long time. I saw many beautiful beaches of the coast. To travel by sea, also is very interesting, exciting but simply marvelous. One of the most thrilling method of travelling is travelling on foot. I usually travel on foot for the purpose of discovering something new or in search of pleasure and adventure. It is very cheap.  If you want to have speed, comfort and pleasure, travelling by train is absolutely for you. http://ledstk.com

708 annabellecs18 | E-mail | Web | 9. září 2018 v 10:29 | Reagovat

Indelicate pctures  
korean erotic movie erotic hypnotism french erotic film french erotic postcards erotic chat bot    
http://femdom.erolove.in/?eliana  ;
  erotic chat erotic adventure erotic trailers erotic ebooks free free pornography.com

709 StephengAm | E-mail | 9. září 2018 v 19:41 | Reagovat

medicinal properties of turmeric  http://blogscat.com/a/lorazepam  cold sore medicine over the counter

710 StephengAm | E-mail | 10. září 2018 v 21:50 | Reagovat

doctors community hospital jobs  https://reductil.alloforum.com/  taylor county health department

711 ArthurNar | E-mail | Web | 11. září 2018 v 2:00 | Reagovat

<a href=https://hydra-center18.com/>гидра ссылка</a> - зеркала гидра, гидра в обход

712 Davidheire | E-mail | Web | 11. září 2018 v 2:48 | Reagovat

<a href=http://azfss.us/>http://azfss.us/</a> skissePype

713 Doyleentib | E-mail | Web | 11. září 2018 v 12:13 | Reagovat

http://mic-shop.com/ 【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器 – 關於自有品牌揚歌-專營教學用麥克風

714 MiguelVonee | E-mail | Web | 11. září 2018 v 12:44 | Reagovat

http://micro-plastic.com/ 台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所!

715 WilliamTag | E-mail | Web | 12. září 2018 v 23:34 | Reagovat

台北市-萬華【禾云室內設計│台北城市工程】─萬華室內設計│萬華裝潢統包│萬華木作工程         http://interior-plan.com/

716 GeremoVoP | E-mail | Web | 13. září 2018 v 16:32 | Reagovat

avoiding cialis side effects
http://cialisle.com/ cialis side effect
cialis precio monterrey

717 anaPob | E-mail | 14. září 2018 v 0:51 | Reagovat

ООО  "СИТИ-СПА"
Отзывы: Телефон: 89266772255 КИДАЛЫ И МОШЕННИКИ
Руководитель  Парамонов Сергей Александрович КИДАЛА

Телефон руководителя: +79266772255 - КИДАЛА И МОШЕННИК
Дата регистрации  01.07.2016
ОГРН  1167746620337
ИНН  7722368861

Адрес (место нахождения)  111020, г. Москва, пер. Юрьевский, д. 11

Директор Сергей Александрович Парамонов МОШЕННИК, обещает многое. Берет деньги, пропадает. Затем говорит, что не вернет и назначает встречу. Приезжает с чеченцами и заставляет отказаться от долга. Не имейте с ним дел.
+79266772255 89266772255 МОШЕННИКИ И КИДАЛЫ

718 Georgedok | E-mail | Web | 14. září 2018 v 3:11 | Reagovat

<a href=http://ocalic.eu/>http://ocalic.eu/</a> skissePype

719 Tomassooda | E-mail | Web | 14. září 2018 v 14:10 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

720 JohnnieJer | E-mail | Web | 15. září 2018 v 10:03 | Reagovat

<a href=https://razleton.com>invest денег</a> - заработать 1000 рублей без вложений, kupivip инвестиции

721 JasonJex | E-mail | Web | 15. září 2018 v 14:36 | Reagovat

綠屋家居: GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具 http://www.greenhouse.net.tw/

722 Robertpiott | E-mail | Web | Neděle v 2:33 | Reagovat

極道光碟屋 http://avgood-store.com/

723 MariFuh | E-mail | Pondělí v 17:15 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

724 calvinvw11 | E-mail | Web | Úterý v 21:02 | Reagovat
725 autumnbb60 | E-mail | Web | Středa v 17:12 | Reagovat

My cool describe:
http://carole.w.telrock.org

726 GeremoVoP | E-mail | Web | Čtvrtek v 5:32 | Reagovat

severe leg cramps cialis
http://cialisle.com/ cialis cost
couleur cialis

727 Morriskic | E-mail | Čtvrtek v 13:52 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

728 AmateurRen | E-mail | Web | Včera v 0:57 | Reagovat

asiatische girls suchen dich <a href=http://sexvideos.blogsexgratis.com>Amateurxxx!</a>

730 viagra | E-mail | Web | Včera v 10:26 | Reagovat

But a smiling visitor  here to share the love , btw  outstanding  layout.

731 cheap_cialis | E-mail | Web | Včera v 14:49 | Reagovat

You are my inhalation, I have few blogs and sometimes run out from to brand.

733 Patrickowned | E-mail | Web | Včera v 20:22 | Reagovat
734 Frankthymn | E-mail | Web | Dnes v 2:38 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

... za každým velkým hrdinou stojí ještě větší příběh...