Tak promiň, že se neozýváš

11. října 2013 v 21:48 | Verrr |  die bitch †
Sice jsem nechtěla, aby hned mezi prvními články tu byly ty 'psycho' články, ale já se toho nějak potřebuju zbavit. Tak co se dá dělat. O.o

Představte si následující situaci - jste dítě, chodíte tak do druhé třídy, a ačkoliv vás víceméně dost lidí nazývá barbínkou, mamánkem a směje se vám, přežíváte to (kdysi to bylo 'to', teď už vím, že se tomu říká šikana). Najde se holčičika při těle, která má stejný problém jako vy - nazývána růžovkou, cíťou, atp. Začnete se kamarádit. Říkáte si všechno, máte se rády. A pak ten šok - ona se stěhuje. Na začátku čtvrté třídy se jejím rodičům rozpadá manželství a ona mění přístav, kotví ve 14 km vzdáleným městě. A odejdou vám i jiné kamarádky, zatímco partička, co si z vás utahuje, se rozrůstá. Říkáte si proč a zase brečíte ve škole Ano, zase.
Jednoho dne se za vámi zastaví - asi v půlce čtyřky. Máte radost, že ji po tak dlouhý době vidíte. Po nějakém čase si začnete plánovat, že příští rok změníte školu, že budete těch 14 km dojíždět, abyste se s ní mohli vidět. Ona nadšeně přikyvuje. Vy přemlouváte rodiče, abyste mohli změnit školu a do šesté chodit jinam, k ní. Oni nevidí důvod, proč to dělat. Šikana (o které stejně nevěděli) vlastně přestala, kamarádky jsem si našli i další a vaše škola je vyhovující. Fuck. -_- Tak ok, v šestce (a stejně tak i v sedmičce) zůstáváte na svojí staré škole. Nicméně s kamarádkou nepřestáváte věřit, že se ve stejném třídním kolektivu sejdete nadcházející rok, tedy v osmičce. Ke konci sedmičky se ale tak nějak stane, že mám přestoupit na gympl - místo do osmičky na ZŠ bych šla prostě do tercie.
Když vám přijde, že vás berou, sedáte k ntb a přihlašujete se na fb (tak ok, přihlášená jsem tam už byla.. je to hroznej požírač času O.o :D). Píšete jí, co se stalo, a protože ředitel gymplu potřebuje zaplnit třídu a vaše bffka má vcelku pěkné známky, navrhujete jí, že byste tam přestoupili společně.
Ona vám doslova napíše, že jste krá**, ať ji necháte dejchat a gympl si strčíte do prd*le. Následuje něco jak hádka, při které se bojíte každého příštího pípnutí označujícího, že vám došla zpráva.
Pak si uvědomujete, že kamarádka měla tak trochu právo se zlobit, když jste ji předtím slibovali, že přestoupíte k nim a nakonec se vytáhnete s nějakým gymnáziem, tak ji po pár dnech píšete omluvnou SMS. Omluva přijata. :3 Dohodnete se, že se sejdete. O gymplu nepadne ani zmínka, ale vás to nedá, přestanete dejchat a tak tak slyšitelně se zeptáte, jestli si to nerozmyslela - a jestli to vůbec zvážila. Chvíli si o tom povídáte. Ona by tam... chtěla. Jop, gympl se jí začal zdát sypma. Sdělujete společně tuhle novinku její mamce. Ta říká, že se to bude muset probrat s babičkou, ale ona sama nevidí žádný problém.
Další den zjišťujete, že jste si zapomněli u kámošky mikinu. Protože je v jejím městě víc obchodů než u nás, jedete tam s rodiči nakoupit nějaký oblečení na začátek školního roku a přitom zrovna i naberete svou starou mikinu.
Vy zůstáváte v autě - podvědomě tušíte, že asi bude lepší, když pro mikču půjde jen mamka a vy se nebudete zapojovat do akce. Když mamka zavírá dveře od auta, rychle po ní ještě bafnete, ať se zeptá, jak to kamarádka bude s tím gymplem mít.
Mamka zvoní, k brance zanedlouho dojde kamarádky mamka a diskutujou. A diskutujou. A diskutujou... Twl, asi patnáct minut diskutovaly... O.o :D
Jakmile se mamka vrátí do auta, vyzvídáte. Kamarádka si gympl rozmyslela. Podle jejího nadšení ze včerejška ovšem usuzujete, že jí ho spíš vymluvila babí (a možná se i matka činila). Konec školního roku se blíží a jste čím dál tím víc nervní, protože na gymplu to bude všechno jiný a hlavně - budete tam sami. Gympl si rozmyslíte, zůstáváte na své ZŠ.
O prázkách jdete se svou bffkou párkrát na koupaliště, procházku, zmrzku, atd. Strávíte s ní tábor. Dá vám památník, ať jí tam něco nakreslíte. :3
Začátek školního roku. Je málo času, památníček máte pořád u sebe a snažíte se s kámoškou domluvit si společnej víkend. Hahá. Neodepisuje.
Tak v půlce září vám přijde SMSka, že ji to mrzí, že neměla čas a jak se mám. Ona se prý nudí, má zrovna ruštinu. Tak jí odepisuju, že my máme kreslení, a ať si schválně zkusí tipnout, jakej druhej cizí jazyk mám já. Neodepisuje. Tak ok, myslíte si, že na ni asi přišla učitelka a mobil ji zabavila.
Přijdou další víkendy, píšete jí, voláte jí, nic se neděje. Potom ji píšete SMS, kde ji žádáte o upřímnost - že pokud se s váma vidět nechce, ať se nechová jako svině, ale člověk a prostě vám to sdělí, a to jakkoukoliv formou. Nic.
Zachovala se prostě jako svině.
Teď je to tak měsíc, co se ozvala. Památník mám pořád u sebe. Nepíše mi, nevolá mi, jako kdybych pro ni zhebla. Doprošovat se nebudu. Ale šíleně mě to mrzí a zajímalo by mě, co jsem jí udělala. Ona pro mě totiž byla strašně důležitá, měla jsem ji ráda a hájila jsem ji víc než sebe, když se do ní někdo navážel kvůli zevnějšku... věřila jsem jí. :) :'(
Tohle bych v ten den, kdy jsme si psaly o hodině, a to jsme spolu vlastně naposled komunikovaly, fakt nečekala. :/
Juj, vypsat se moc nepomohlo, mám-li být upřímná. O.o Nevadí... teď oběhnu affska. :) Dobrou noc, zlatíčka. ;* Jestli někdo došel až sem, smekám před ním.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d-illusion | Web | 11. října 2013 v 22:34 | Reagovat

Já došla až do konce!Tak to sem vážnš nečekala!..:(
To je jedno,že je to psycho,ale je to ohromující článek:)***

People change,memories don't:3

2 Michelle | Royal Diary | Web | 12. října 2013 v 8:13 | Reagovat

Ahoj, bereme Tě s Gabi do affs, a děkujeme že jsi se zapsala :)

3 Tessule | Web | 13. října 2013 v 18:15 | Reagovat

Došla jsem až na úplný konec a hned od první věty jsem byla napjatá.
Je mi to strašně líto, bohužel i takoví lidi jsou. Já jsem se dřív se svou nejlepší kamarádkou hádala pořád, dokonce jsme se půl roku nebavily. Teď se spolu zase pořádně bavíme pár měsíců. Chtěla bych, aby to bylo ještě lepší, ale já to nějak nedokážu vylepšit.
Já vždycky píšu, jak se potřebuju vypsat, ale stejně se mi neuleví a je to jenom horší. Ale stejně pořád píšu
Chtěla bych ti toho ještě strašně moc napsat, ale bohužel mi nějak moc věcí nenaskakuje.

P.s.: Do Darlings tě beru, taky mi přijdeš strašně sympatická a příjemná, jdu si tě zapsat:)

4 Nia Creep | Web | 13. října 2013 v 23:46 | Reagovat

Došla jsem až do konce.
Nevím kde začít.
Je mi to líto, je mi líto že to tak skončilo.
Přišla jsem o spostu kamaradek ale ne takovýmhle způsobem..sice nevím proč, ale není možný že by jí kamarádství s tebou rozmluvila máti nebo babička ? :)
protože jste vypadali, podle toho co píšeš že jste super dvojka..
fucking logic..

5 Bitchy Unicorn | E-mail | Web | 14. října 2013 v 14:56 | Reagovat

to je mi líto :/ Já mám nejlepší kamarádku na intu ve Varech a já jsem v Plzni... Je to docela na nic, protože se vidíme jenom jednou týdně a píšeme si opravdu málo... Máme špatné rozvrhy a naše kamarádství tak trochu pohasíná...
Docela tě chápu :/

6 Rai. | Web | 17. října 2013 v 0:21 | Reagovat

Takže děvče, smekej přede mnou, došla jsem až dolů! Ale ne, teď už vážně :D (až na to že být vážná neumím).

Čím začít? Na začátku mi to přišlo strašně krásný. Je krásný když se kamarádky dokážou podržet navzájem. Nevím jestli si to s něčím nepletu, ale na minulým blogu jsi psala, jak se kamarádka strašně naštvala, když si jí navrhla ten gympl. Mně kdyby kamarádka navrhla, ať s ní jdu an gympl, neváhala bych. Nevadilo by mi, že nemohla přestoupit na mou školu, byla bych ráda za to, že mě chce u sebe. Podle mě neměla právo být naštvaná. Přesně na tohle jsem alergická. Ty jsi hodná, ona protivná, ty se jí omlouváš, přitom by se v podstatě měla omluvit ona, místo toho ti neodepisuje.. Nevím jak to mezi váma přesně bylo, takže do toho nemůžu nijak kecat, ale podle mě se zachovala hnusně. Pokud jste byly kamarádky, měla ti aspoň odpovědět. Je to slušnost a v případě kamarádek samozřejmost. Musí to být pro tebe hrozný. Ale tak všechno je tak, jak má být. Takže nevěš hlavu, ona zase určitě napíše. A pokud ne, časem si začneš rozumět s někým lepším :)

7 Kate. | Web | 17. října 2013 v 14:40 | Reagovat

Ahoj! Promiň, že píšu tak pozdě, ale do affs tě beru!:)

8 Matthikitemo | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 22:04 | Reagovat

0804 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 8405

9 Matthikitemo | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 2:13 | Reagovat

9967 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 7405

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

... za každým velkým hrdinou stojí ještě větší příběh...