Listopad 2013


how long will you live?

22. listopadu 2013 v 20:56 | Verrr |  die bitch †
Jen jedna otázka - proč?
Proč to dělá?
Proč s tím nepřestane?
Proč je tak děsně blbá?
Proč se o to vlastně starám?

hej, tak prosim

21. listopadu 2013 v 17:41 | Verrr |  other †
Helou pípl :D (Tady měl být vykřičník, ale jsem na takovým divným ntb a nevím, kde ho tady mám hledat :D)
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale tentokrát jsem za to tak úplne nemohla já. Důvod vám neřeknu, protože vsadim boty, že by se tu potom objevily komentáře 'to tě moc lituju', 'to mě mrzí', 'hlavu vzhůru', ale děkuju, nemám zájem.
Proto se budete muset spokojit s tvrzením, že mi nebylo dobře. :)
A moje aktivita se asi moc nezlepší. Totiž... dneska je rodičák, neboli třídní schůzky a já určitě nevyváznu bez úhony. :D
Osmička je důležitá, troufám si říct, že i důležitější než devítka. Jenže já na to teď tak trošku kašlu. Tahák na fancouzštinu, nezájem při matice, hraní si na mobilu při fyzice a strašně vtipný vtipy při hodinách českého jazyka. -_- Áno, jsem hvězda co září zčistajasna. :( Mám holt slabou vůli. Nedokážu se přinutit podívat se na učivo a vím, že si to budu vyčítat, protože (teď zase vyzním jako namyšlená bůů) já na to mám. Matematiku se neučím vůbec a mám z ní za tři. Kamarádka se matematiku učí i dvě hodiny - a má z ní za tři. Takže já zas tak nízkou kapacitu mozku nemám. :D ... nebo možná mám, když jsem líný psycho parazit, co místo učení žere a pohledem proklíná váhu :DD (Ale dvě kila dole :3 :D)
Z affs si mě klidně vymažte. :) Zlobit se za to nebudu, ale mít slušnost mi to alespoň oznámit by bylo asi hezký. :)
Jinak, byla jsem u kadeřnice. :D Vlasy jsem měla pod ramena, to mi tak nějak zůstalo, jenom to moje úžasná kadeřnice trochu zmodernizovala a obarvila (tmavě fialová :'))) a všichni mi to teď děsně chválí. :D A proč to sem píšu... protože se chci vytahovat, to ne. :D Ale chci se zeptat, jak často navštěvujete kadeřnici a jaký máte účes? :)
Mějte se hezky, nebo aspoň líp než já a možná vás ještě večer oběhnu. '))

Teďka jsem zrovna umřela

1. listopadu 2013 v 17:43 | Verrr |  diary †
Hi. :)
Stala se mi nemilá věc. -_- Přišla jsem ze školy, naprosto zmožená, neschopná cokoliv dělat. Sice jsem byla ve škole jen na dva dny, což bych při své nadpozemské síle měla zvládnout úplně v pohodě, ale - nevím vůbec z čeho - děsně mě bolela hlava. Tak jsem jen pozdravila mamku, někam odhodila baťoh a ještě v těch džínách, co jsou tak děsně pěkný (ale taky už pěkně úzký :D), jsem zamířila do svých tajemných komnat, vyvalila se na postýlku a prostě si zdřímla. :D Asi to nebylo na moc dlouho, ale to nevadí, protože jsem se probudila a hlava už byla ok. Potom následovala výzva - najít mobil a zjistit, kolik je (a na jaké planetě se nacházím, co je za rok, jaký je století... no nevím, ale po šlofíku jsem vždycky úplně mimo :D). Sice mám digitální hodiny hned vedle postele na stolku, ale jakožto moderní člověk používám prostě mobil ke všemu. -_- Někdy se zamířím připojit na wifi, abych zjistila jak je venku místo toho abych se koukla z okna. :D Jop, na opuštěným ostrově bych to asi nedala. :D

... za každým velkým hrdinou stojí ještě větší příběh...